Srovnání půjček

Online srovnávače půjček ušetří čas i peníze

Hlavní strana > Finance > Srovnání půjček

Než si půjčíte, porovnejte si nabídky

Nejsnazší a nejrychlejší způsob jak získat půjčku je online přes internet. Rychlé vyřízení z vašeho počítače je nejen pohodlné, ale díky akčním nabídkám a bonusům jednotlivých poskytovatelů pro online sjednání můžete ušetřit a získat více, než na kamenné pobočce poskytovatelů půjček.

Srovnání online půjček

Už nemusíte složitě obíhat spoustu poskytovatelů půjček a zjišťovat jaké mají podmínky a kde je půjčka nejvýhodnější a nejdostupnější. Je zde srovnání půjček. Díky internetu zvládnete vše jednoduše a rychle z domova či kanceláře za pár minut. Podáním online žádosti ušetříte svůj čas i peníze. Sjednání online se těší různým akčním nabídkám a bonusům.

Porovnání podle variant

Půjček existuje vícero druhů a variant. Srovnávat tak mezi sebou lze bankovní i nebankovní půjčky, ale také speciální typy, jako jsou rychlé půjčky na účet a půjčky před výplatou. Každá kategorie má svá specifika a parametry na které je vhodné se zaměřit. Například mikropůjčky nabízí první půjčku zdarma, ale jen u některých společností.

Jak porovnat půjčky?

Nejjednodušším parametrem, ale zároveň také nejkomplexnějším je parametr RPSN - roční procentní sazba nákladů. Udává jak je daná půjčka drahá či levná. Jednoduše řečeno, kolik půjčku přeplatíte. Čím nižší číslo, tím lépe.

Sledujte akce, vyplatí se to

Sledujte pravidelně vyhlašované akční nabídky u jednotlivých půjček. Akce jsou většinou časově omezené, ale ušetří vám nemalé částky nebo přinesou jiný bonus.

Vloženo: 17. března 2014

Aktualizováno: Zákon nyní ukládá poskytovatelům povinnost prověřovat úvěruschopnost žadatelů a jejich schopnost splácet půjčku.