Konsolidace půjček

Zbavte se drahých půjček

Hlavní strana > Půjčky > Konsolidace půjček

Konsolidace a sloučení půjček

Víte, jak každý měsíc ušetřit na svých stávajících půjčkách? Prostřednictvím moderního finančního nástroje zvaného konsolidace půjček, lze převést všechny vaše současné půjčky na jednu jedinou. Spojením všech vašich dluhů vznikne jediná nová půjčka, která má lepší úrokovou sazbu a může být zcela bez poplatků. Ve finále tak budete splácet méně a ušetříte každý měsíc na splátce. Inteligentní řízení vašich půjček se stává stále oblíbenější a jistě stojí za zvážení.

Nejvýhodnější konsolidace a sloučení půjček

Proč konsolidovat vaše půjčky? Je to prosté, cílem je ušetřit na úrocích a hlavně na opakovaných poplatcích, které platíte u každé jednotlivé půjčky. Sloučením všech půjček do jedné nebudete muset platit nesmyslné poplatky a tak bude výsledná půjčka levnější. Pokud splácíte vícero úvěrových produktů, konsolidace se vám rozhodně vyplatí.

Konsolidace půjček MONETA Money Bank

MONETA Money Bank nabízí konsolidaci nejen vašich půjček, ale celé rodiny. Ve výsledku budete platit tolik, kolik vám vyhovuje. Sloučení je až do výše 800 000 Kč. MONETA za vás vyřídí také splacení vašich půjček jinde. Bonusem pak je získání další dodatečné půjčky.
Můžete využít také online konsolidace. Budou vás kontaktovat operátoři, kteří vše vyřídí za vás.

Konsolidace půjček Air bank

Air bank nabízí výhodnou konsolidaci půjček. Převedení půjčky k Air Bank vám ušetří nemalé peníze. Získáte levnější půjčku bez poplatků. Budete splácet méně a kratší dobu. Půjčku můžete převést online.

Konsolidace půjček Home Credit

Další možnost jak spojit všechny vaše dluhy do jedné výhodnější půjčky nabízí nebankovní společnost Home Credit.

RePůjčka Equa Bank

Za zmínku stojí také RePůjčka od Equa Bank, díky které můžete vyměnit svou starou nevýhodnou půjčku za lepší. Lze ji vyřídit také online za 10 minut, bez nutnosti navštívit banku. Equa Bank garantuje snížení měsíční splátky a zařídí také samotný převod. Spočítejte si online kolik můžete ušetřit.

Konsolidace půjček

Sloučení půjček do jedné lepší půjčky

Na trhu působí bankovní i nebankovní společnosti, které nabízejí konsolidaci půjček. Bankovní jsou výhodnější, ale méně dostupné. Nebankovní jsou tolerantnější také k lidem s nedostatečným příjmem a můžete ji získat také bez registru.

Nebankovní konsolidace

Pokud neuspějete při schválení v bance, vyzkoušejte nebankovní konsolidaci Acema. Podmínkou je zástava nemovitosti, ale čekají vás zajímavé podmínky obdobné bankovním.

Refinancování půjček

Obdobně jako lze refinancovat při změně fixace hypotéku, lze také refinancovat půjčky. Refinancování znamená převedení půjček jinam - jedná se tedy o předčasné splacení jedné nebo více půjček a převedení na jedinou novou. Refinancovaná půjčka je levnější a výhodnější a cílem je vevvýsledku vaše úspora.

Nebankovní konsolidace

Pokud máte záznam v registru nebo nedostatečný příjem v bance neuspějete a konsolidace vám nebude schválena.

Nebankovní konsolidace je možná také pro lidi s horší bonitou. Pro zvýšení bonity můžete také využít možnosti zajistit půjčku nemovitostí. Získáte tak lepší podmínky. Nebankovní konsolidaci nabízí ACEMA.


Vloženo: 15. června 2014