EverydayPlus - Flexibilní půjčka

Rychlá revolvingová půjčka do 35 000 Kč

Hlavní strana > Poskytovatelé půjček > Půjčka EverydayPlus

Půjčka Everyday je o krok dál

Everyday

Ne všechny půjčky umí oslovit tolik žadatelů o úvěr jako půjčka EverydayPlus. V čem je tato půjčka oproti jiným nebankovním produktům výjimečná? Jedná se o flexibilní úvěr, který vám přináší možnost čerpat volné peněžní prostředky a využít je na cokoliv, co vyžaduje rychlou finanční injekci. Tato půjčka se stane Vaší záchranou především v období před výplatou a na Váš běžný účet vám přinese až 35 000 Kč.

Úroky pouze z čerpané částky

Stanovte si úvěrový limit půjčky EverydayPlus a převádějte podle potřeby částku na svůj bankovní účet, a to buď prostřednictvím SMS zprávy nebo přes internet. Zřízení uživatelského účtu stojí pouhou 1 Kč a samotné uzavření smlouvy je zcela zdarma. Tento revolvingový úvěr můžete využívat po celou dobu účinnosti smlouvy až do vypovězení jedné ze stran. Za využití této půjčky platíte poplatek z čerpané částky a nejsou s ní spojeny žádné dodatečné náklady.

Inovativní půjčka

Největší výhodou půjčky je předschválený úvěrový rámec, který lze podle potřeby opakovaně čerpat bez dalšího schvalování. Ten je až 12 000 Kč. Rychlá a flexibilní půjčka lze sjednat online už za pár minut.

Jednoduchá on-line žádost o půjčku

Nejprve je třeba si zaregistrovat uživatelský účet k půjčce EverydayPlus – první krok spočívá ve vyplnění on-line žádosti a stanovení úvěrového limitu. Poté vyčkáte na rozhodnutí a v případě schválení vám nic nebrání v tom, abyste úvěr začali ihned používat. Převod peněz z klientského účtu na běžný účet je závislý na čase, kdy banky provádějí převodní transakce.

Vyplatí se půjčku splatit včas

Půjčka je splatná v následujícím měsíci, v němž došlo k čerpání úvěru, tzn., pokud využijete úvěr 1. března, částku musíte splatit nejpozději do 30. dubna. Na vrácení peněz tak máte 60 dní. Půjčka EverydayPlus přináší i možnost postupného splácení s minimální splátkou jedné třetiny celkové dlužné částky. V případě prodlení se splátkou vám společnost naúčtuje smluvní pokutu a při prodlení delším než 60 dnů zaplatíte procentuální sankci.

Další obdobné půjčky

Everyday Plus půjčka reprezentuje inovativní půjčku před výplatou, kterých je na našem trhu poměrně mnoho. Mají obdobné parametry, liší se výší první půjčky a nastavením schvalovacího procesu. Výhodou je revolvingový úvěr, který lze čerpat opakovaně.


Vloženo: 10. října 2015

Oficiální stránky najdete na www.everydayplus.cz