Kamali půjčka

Půjčka od 2 000 Kč do 200 000 Kč

Rychlá půjčka Kamali

Kamali

Známá úvěrová společnost Home Credit nabízí od 1. února 2017 novou půjčku s názvem Kamali, dříve známou pod názvem Japonská půjčka. Japonská půjčka byla na trhu dva roky a za tu dobu se stala populární hlavně pro nízké poplatky. S novým designem a podmínkami přichází na trh krátkodobá půjčka Kamali.

Online sjednání

Půjčku Kamali si může jednoduše sjednat fyzická osoba starší 18ti let, trvale žijící na území České republiky. Nepotřebujete ručitele a není tak nutné shánět záruky. Žádost lze vyplnit na oficiálním webu.

Parametry půjčky Kamali

Pro vyřízení půjčky Kamali stačí vyplnit online žádost, která vám zabere 5 minut času. Velké procento žádostí je vyřízeno a posouzeno do 15 minut od odeslání a vy tak budete rychle informování o schválení či neschválení půjčky. Pokud vlastníte účet v jedné z největších českých bankách, obdržíte peníze převodem na váš účet do 60 minut od schválení vaší žádosti, v ostatních případech do 1 dne.

V době podání formuláře musíte vlastnit bankovní účet a mobilní telefon, připojit občanský průkaz a zvolit výši půjčky. U malé půjčky volíte částku od 2.000 Kč do 20.000 Kč se splatností na 30 dnů. U velké půjčky můžete žádat od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splatností od 36 až do 84 měsíců.

Poplatky

Základní poplatek za každou půjčenou tisícikorunu činí 33 Kč. Pokud splatíte svojí první půjčku do 14 dní od poskytnutí, nezaplatíte nic navíc, a vaše první půjčka tak bude zdarma.

V případě nenadálých problémů se splácením lze zažádat o posunutí termínu splatnosti, který je obvykle 30 dnů. Poplatek za takové odložení termínu splatnosti činí 49 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Další obdobné půjčky

Alternativou jsou krátkodobé půjčky ihned na účet a půjčky před výpatou, které nabízí řešení krátkodobého nedostatku peněz.


Vloženo: 15. března 2017

Oficiální stránky najdete na www.kamali.cz