Půjčka bez doložení příjmu

Šance pro lidi s komplikovaným příjmem

Hlavní strana > Půjčky > Půjčka bez doložení příjmu

Proč žádat půjčku bez příjmu?

Máte problém získat půjčku, protože nemáte doložitelný příjem, případně je váš příjem nedostatečný? Pro všechny, kterým jsou půjčky zamítány z důvodu absence příjmů je určena půjčka bez doložení příjmu, která je tolerantnější. Hodnotí vaši celkovou bonitu a klade důraz na vaši schopnost půjčku pravidelně splácet.

Online půjčky:

Ara půjčka
Částka:
10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:
1 - 84 měsíců
Ara půjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dní
První zdarma:
ANO
Zaplo půjčka
Částka:
1 000 - 25 000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dní
První zdarma:
ANO
REKLAMA

Ne všichni, kteří chtějí půjčit peníze mohou svůj příjem doložit. Spousta lidí má příjmy nedostatečné a scoringovým procesem bank neprojdou a půjčka jim je zamítnuta. Řada příjmů, například u podnikatelů, jsou z různých důvodů vykazovány rozdílně a celkový hospodářský výsledek je výsledkem daňových optimalizací. Banky však toto neberou v potaz a je třeba volit půjčku nebankovní, která si je vědoma těchto souvislostí.

Půjčky bez dokládání příjmu

Bankovní půjčky

Banky u půjček budou vždy požadovat prokázání vašeho příjmu. Vyjimkou jsou hypotéky, kde existuje varianta hypotéky bez doložení příjmu. Nemusíte zde dokládat příjem, ani daňová přiznání. Pokud vám chodí výplata na účet do banky, kde žádáte o půjčku, nemusí po vás banka chtít taktéž dokládat příjem.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Toleranci ohledně vašeho příjmu najdete u nebankovních půjček. Nebankovní společnosti jsou si vědomy potřeby financovat žadatele, kteří mají problém s doložením výše příjmu a připravili pro ně tento produkt nebankovních půjček bez doložení příjmu. Tolerance příjmu je však vykoupena zvýšenou úrokovou sazbou, se kterou je třeba počítat. Díky nedostatečnému příjmu klesá vaše bonita a ta je rozhodující nejen pro přiznání půjčky, ale výrazně ovlivňuje také podmínky půjčky a úrokovou sazbu, za kterou vám bude půjčka poskytnuta.

Půjčka před výplatou bez doložení příjmu

Rychlou variantou jak získat půjčku v případě, kdy se vám nedostává doložitelného příjmu je půjčka před výplatou, která je dostupná také bez registru. Půjčka je omezena na několik tisíc korun, většinou 5000 až 10000 Kč. Splatnost je až 31 dní a je tedy určena na překlenutí krátké doby bez peněz. Tato půjčka není zrovna levnou záležitostí, ale nabízí dostupnost pro každého, kdo je schopen půjčku splatit.

Americká hypotéka se zástavou

Půjčka, kterou je zapotřebí zabezpečit zástavním právem k nemovitosti. Americká hypotéka je k nalezení u bank, tak i nebankovních společností a v případě dostatečné bonity vám může nabídnout i velmi výhodnou úrokovou sazbu. Je to z důvodu zajištění, kdy poskytovatel nese mnohem nižší riziko nesplacení půjčky. V případě, že půjčku nesplatíte, obdrží peníze z prodeje zastavené nemovitosti.

Družstevní záložny

Obdobu americké hypotéky nabízí také družstevní záložny, které nepožadují ručitele ani doložení příjmu či účelu. Je však nutné zastavit půjčku nemovitostí.

Nejlepší sjednání je online

Doporučený způsob jak získat půjčku bez doložení příjmu je pomocí online žádosti. Jednoduše zažádáte o půjčku přes internet a během několika okamžiků obdržíte reakci, zda vám půjčka byla schválena či nikoliv.

Procento schválení se liší podle toho, o jakou částku žádáte. V případě malých půjček před výplatou je schvalovatelnost vysoká, pokud potřebujete větší půjčku, úspěšnost klesá. Vše závisí na vaší celkové bonitě.

Jak se dokládá příjem?

Příjem lze dokládat několika způsoby. Nejběžnější je to u zaměstnanců, kteří prokazují mzdu nebo plat na základě potvrzení o příjmu. Podnikatele a osoby samostatně výdělečně činné předkládají daňová přiznání, důchodci pak důchodový výměr. Mezi další varianty patří také sociální dávky a mateřská.


Vloženo: 11. prosince 2014

Aktualizováno: Zákon nyní ukládá poskytovatelům povinnost prověřovat úvěruschopnost žadatelů a jejich schopnost splácet půjčku.