Půjčka ihned na účet

Potřebujete peníze rychle na účtu?

Hlavní strana > Půjčky > Půjčky ihned

Rychlá půjčka na bankovní účet

Ocitli jste se bez peněz a potřebujete půjčku opravdu rychle? Vhodná může být malá mikropůjčka do několika tisíc korun, kterou můžete mít obratem na účtu. Nebankovní půjčky ihned na účet jsou nejrychlejší variantou úvěru, jaká existuje. Navíc je půjčka dostupná většině žadatelů. Překážkou nemusí být ani záznam v registru případně problematický příjem.

Online půjčky:

Ara půjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dní
První zdarma:
ANO
Částka:
1 000 - 25 000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dní
První zdarma:
ANO
Ara půjčka
Částka:
10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:
1 - 84 měsíců
REKLAMA

Půjčky ihned za pár minut? ANO!

Zní to neuvěřitelně, ale opravdu lze získat peníze na účet za pár minut. Jak je to možné? Odpověď je prostá. Malé půjčky do několika tisíc korun odbavuje automat, ten vaši žádost posoudí a pokud projdete scoringem, zašle ihned peníze ze stejné banky. Převod je okamžitý a peníze máte na cokoliv. Vše funguje nonstop i přes víkend.

Až 20000 Kč ihned na účtu

Jedná se o krátkodobé půjčky se splatností od několika dní až na jeden měsíc. Lze si snadno půjčit malou částku v řádech několika tisíců korun až po 20000 Kč pro opakované klienty, kteří své předchozí půjčky včas splatili. Jsou určeny pro nečekané situace, kdy velmi naléhavě potřebujete několik tisíc korun. Tato rychlá půjčka vám umí okamžitě pomoci a poskytnout potřebné peníze.

Peníze za pár minut v bance

Z důvodu malé částky a krátké splatnosti může být půjčka posuzována a odbavována automaticky. Tímto je zajištěna maximální rychlost vyřízení. Na vás je vyplnit online žádost, které vám nezabere více než 5 minut. Systém poté žádost posoudí a v případě schválení zasílá peníze na účet podle banky, kterou uvedete v žádosti. Pokud máte účet v nejčastěji používaných bankách, systém odešle peníze ze stejné banky, kterou máte Vy. Tímto dojde pouze k mezibankovnímu převodu, který proběhne ihned. Nečeká se na mezibankovní převod, který je zdržením. Další zdržení, které komplikovalo a prodlužovalo půjčky byla potřeba zaslat na účet poskytovatele 1 Kč. Smyslem této transakce bylo ověření vaší identity a také čísla účtu. Od tohoto zasílání ověřovací koruny už většina poskytovatelů upustila. Půjčka bez 1 Kč je tak výrazně rychlejší. Celý proces půjčky je maximálně efektivní a rychlý, peníze můžete mít na svém účtu již do 5 minut. Rychlost a dostupnost je však vykoupena poměrně vysokým poplatkem.

První půjčka zdarma novým klientům

Řada poskytovatelů rychlé půjčky ihned nabízí neodolatelnou akci pro nové klienty. Pokud požádáte o půjčku poprvé a řádně ji splatíte, nebude Vám účtován žádný poplatek a vy vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili. Jaký to má smysl? Poskytovatele počítají s tím, že si půjčku za čas vezmete zase, kde už na Vás čeká poplatek. Sází na to, že budete půjčku používat pravidelně, když Vám pochybí peníze. Je třeba neupadnou do koloběhu stálého půjčování a přistupovat k půjčkám zodpovědně.

Nebankovní půjčka nonstop do 5 minut i na ruku

Obrovskou výhodou je také nonstop provoz odbavování. K zajištění vaší maximální spokojenosti a vyřešení akutních peněžních potřeb jsou půjčky ihned dostupné i přes víkend, 24 hodin denně. Peníze můžte získat i hotově, jedná se o půjčku na ruku.

Dostupná rychlá půjčka ihned

Jednou z možností promptního získání peněz je rychlá půjčka, která patří k poměrně snadno schvalovaným a dostupným půjčkám na trhu. Je určena pro částky do 10000 Kč.

Celý proces řídí automat, který posoudí vaši bonitu a vyhledá optimální variantu tak, aby byla pro vás půjčka co možná nejprůchodnější. Pokud potřebujete několik tisíc a potřebujete je mít rychle na účtu, je to správná volba. Překážkou nemusí být ani záznam v registru či problematický příjem.


Vloženo: 26. listopadu 2015