SMS půjčka ihned na účet a bez 1 Kč

Oblíbená malá půjčka na účet.

Hlavní strana > Půjčky > SMS půjčka

SMS půjčka

Objevili se nečekané výdaje, které je třeba neprodleně zaplatit, ale nemáte z čeho? Půjčovat u rodiny nebo známých se vám opravdu nechce? Existuje snadné a diskrétní řešení jak si do výplaty půjčit několik tisíc korun bez zbytečného prověřování a komplikací. SMS půjčka je velmi rychlé řešení, které vám za několik minut na účet připíše až 10 000 Kč.

Online půjčky:

Ara půjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dní
První zdarma:
ANO
Zaplo půjčka
Částka:
1 000 - 25 000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dní
První zdarma:
ANO
REKLAMA

Moderní způsob jak si jednoduše půjčit malou částku v řádu do 10 000 Kč na období do výplaty. Splatnost je krátkodobá do 30 dnů. Předností je rychlost, menší náročnost na bonitu a snadné sjednání online nebo pomocí sms zprávy přes mobilní telefon.

Diskrétní půjčka, kterou vyřídíte za pár minut.

Peníze rychle na účet

Výhody SMS půjček lze popsat jednoduše jako rychlé a bez zbytečných komplikací. Mezi nevýhody pak patří omezení výše na několik tisíc korun. Většinou je první půjčka omezena na 5000 Kč, následné půjčky můžete využívat až k hranici 20 000 Kč, podle poskytovatele. Další nevýhodou je splatnost 30 dní. Zde je možné za poplatek požádat o prodloužení na další období. Posledním negativem je skutečnost, že je půjčka drahá. Je třeba to brát jako daň za to, že ji sjednáte bez komplikováného prověřování a za pár minut.

První půjčka zdarma

Většina poskytovatelů nabízí vynikající akční nabídku první SMS půjčku zdarma. Je určena všem, kteří o půjčku zažádají poprvé a řádně a včas ji splatí. V praxi tak vrátíte přesně takovou částku, kterou jste si půjčili.

SMS půjčka ihned na účet

Celý proces půjčování řídí obvykle automat. Podáte si žádost a ihned dojde k vyhodnocení a schválení. Pokud je půjčka schválena, systém obratem odešle peníze na váš účet. Obvykle tento proces trvá jen několik málo minut. Zrychlení bylo dosaženo také sladěním odesílacího účtu s účtem, kde se peníze posílají. Převod je tak v rámci stejné banky a proběhne ihned.

Revoluční flexi půjčka

Na našem trhu působí půjčka Everyday plus, která je unikátní v tom, že můžete získat úvěrový limit až 12 000 Kč bez ročního fixního poplatku. Platíte jen za čerpání půjčky. Po zažádání o úvěrový limit si můžete kdykoliv převést na účet požadovanou částku. Průměrná doba splatnosti úvěru je 45 dní. Půjčku lze sjednat přes mobil nebo online. Každý měsíc obdržíte výpis z vyúčtováním.

SMS půjčka bez 1 Kč

Jedná se o půjčku, kdy není nutné posílat na účet poskytovatele 1 Kč, která sloužila k ověření vaší identity a správnosti čísla účtu, kde má být půjčka obratem zaslána.

Toto ověření bylo v minulosti často používáno, ale vzhledem k rostoucím požadavkům na zrychlení celého procesu je nyní od tohoto mechanizmu upouštěno. SMS půjčka bez 1 Kč je tak mnohem rychlejší, protože odpadá zdržení bankovního převodu.

Půjčka bez komplikovaného dokladování

SMS půjčka s limitem okolo 10 000 Kč na pár dní je méně riziková pro své poskytovatele, než půjčka desítek či stovek tisíc na několik let. Také je mnohem dražší. Z těchto důvodů poskytovatelé často půjčí i lidem s menší bonitou. Zhodnotí vaši celkovou bonitu a většinou je půjčka schválená většině žadatelů, kteří jsou schopni ji splatit.

SMS půjčky pro problémové klienty

Pokud patříte k lidem, kterým už většina poskytovatelů půjčku neschválí, patří SMS půjčky mnohdy k jedinému řešení, jak získat peníze k pokrytí nutných nenadálých výdajů. Poskytovatele nepůjčí úplně každému, ale většina žádostí je průchozích. Důležité je vždy to, zda můžete splácet. Na tomto místě je třeba zdůraznit, že půjčka by měla být čerpána s rozumem a na opravdu nejnutnější věci. Snadno vás může přivést ještě do větších problémů.


Vloženo: 30. března 2014