Půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Půjčka, která je možná i se záznamem v registru.

Hlavní strana > Půjčky > Půjčky bez registru

Půjčka bez registru a příjmu

Máte záznam v registru a jinde vám díky tomu půjčku zamítají? Řešením je nebankovní půjčka bez registru, která může být k těmto záznamům podle vaší aktuální situace tolerantní. Dostat se do registru je snadná věc a dnes poměrně také častá věc. Stačí poslat splátku půjčky později než je dohodnuto nebo nezaplatit složenku za elektřinu či mobil. I takováto zdánlivá drobnost je pak velkou překážkou při schvalování půjčky.

Online půjčky:

Ara půjčka
Částka:
10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:
1 - 84 měsíců
Ara půjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dní
První zdarma:
ANO
Zaplo půjčka
Částka:
1 000 - 25 000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dní
První zdarma:
ANO
Zonky
Částka:
20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:
6 - 84 měsíců
REKLAMA

Jedná se o půjčku, kterou najdeme pouze v nebankovním sektoru. Její předností je to, že je dostupná i když máte záznam v registrech. Důležitá je vaše bonita, tedy celková schopnost půjčku splácet. Velice záleží jak závažný přestupek proti platební morálce jste dříve způsobili. Banky tento typ půjčky nenabízí a vždy prověřují platební morálku žadatelů.

Dostupnější půjčka za vyšší úrok

Připravte se na vyšší úrokovou sazbu, která poskytovatelům kompenzuje riziko, se kterým bez registru půjčují. Výhodnější úrok na úrovni bankovních půjček můžete získat v případě, že máte čím ručit. Zástava nemovitosti jako například domu nebo bytu vám zvýší bonitu a dosáhnete tak na lepší půjčku. Půjčka je obtížněji dostupná obdobně jako půjčka bez doložení příjmu.

Nejdostupnější jsou půjčky před výplatou bez registru

Pro všechny, kterým postačí malá půjčka do 10000 Kč jsou vhodným řešením půjčky před výplatou, které jsou k registrům poměrně tolerantní, nevýhodou je krátká doba splatnosti do 30 dnů. Půjčka je poměrně drahá. Výhodou je možnost získání první půjčky zdarma.

Vyšší částky bez registru

U vyšších částek je postupovánu vždy individuálně a důležité je zde prokázat, že budete půjčku schopni bez problémů splácet. Záleží také na tom, jak závažné bylo porušení platební kázně a jaký záznam v registru máte. Přínosem vám bude možnost zastavit půjčku bez registru nemovitostí.

Co jsou to registry?

Registry dlužníků jsou databáze do kterých se zapisují negativní i pozitivní informace o tom, jak splácíte své závazky a především problémy se splácením. Dále se zde uvádějí informace o neuhrazených fakturách například za energie či mobilní služby.

Existují bankovní a nebankovní registry podle toho, kdo je provozuje. Do těchto registrů pak mohou nahlížet poskytovatelé půjček aby zjistili, jakou platební morálku jste v minulosti měli.

Půjčky bez registru a bez Solusu

Různé instituce nahlížejí do různých registrů. Například banky vedou své bankovní registry. V případě problémů se splácením u jiné banky se tato informace dostane i do dalších bank, které vám díky tomu více nepůjčí. Půjčky bez registru a bez Solusu jsou takové, kdy můžete půjčku získat i v případě, že máte záznam v registru SOLUS, do kterého se zapisují nejen nesplácené půjčky či další úvěrové produkty, ale také informace o neplacení elektřiny, plynu nebo telekomunikací.


Vloženo: 11. března 2014