Rychlá půjčka

Nenáročná a rychlá půjčka na účet.

Hlavní strana > Půjčky > Rychlá půjčka

Malá půjčka s rychlým vyřízením

Zájemci o půjčku většinou potřebují peníze rychle a nechtějí nebo nemohou čekat, až jim banka vyřídí žádost o půjčku. Nebankovní společnosti ale vědí, že nečekané výdaje nepočkají, proto se snaží převést půjčku na účet v co nejkratším termínu. Pokud byste uvítali peníze ještě ten samý den od odeslání žádosti, vyzkoušejte rychlou půjčku, která bude v ideálním případě připsaná na Vašem účtu už za několik minut.

První půjčka ZDARMA

Jednou ze zajímavých akcí u této půjčky je "První půjčka ZDARMA". Nejedná se o reklamní trik. Pokud vrátíte první půjčku včas, budete ji mít zdarma, bez poplatků. Tuto akci nabízí jen někteří poskytovatelé. Jedná se o akci pro nové klienty s výbornou platební morálkou.

Peníze nejpozději následující den

Rychlost půjčky většinou závisí na tom, v jaké bance máte účet. Nebankovní společnosti vlastní účty u největších bank v ČR a převádí peníze v rámci vaší banky, což trvá pár minut. Pokud máte účet u jiné banky, dočkáte se svých peněz nejpozději následující pracovní den. V některých případech poskytovatelé půjček vyplácí peníze na ruku přes své obchodní zástupce za pár minut od schválení žádosti o půjčku.

Rychlá půjčka bez administrativy

Celý proces od žádosti až po odeslání peněz na účet trvá pár desítek minut. Nejprve vyplníte online formulář na stránkách společnosti s výši půjčky, dobou splatnosti a základními údaji o vaší osobě. Výsledek předschválení se dozvíte takřka okamžitě, protože o půjčkách rozhoduje automatizovaný systém. K rychlé půjčce nepotřebujete ručitele a nepřevádíte 1 Kč pro ověření účtu, a tak je zaručena rychlost vyřízení. Navíc není od věci poohlédnout se po akci první půjčky zdarma, což vám umožňuje půjčku vyzkoušet bez jakýchkoli poplatků.

Kolik si můžete půjčit?

Nejčastěji se můžete setkat s rychlou půjčkou do výplaty, která okamžitě vyřeší Vaše finanční problémy a Vy tak nemusíte žádat o pomoc rodinu či známé – zvlášť pokud si nepřejete, aby se o tom někdo dozvěděl. Tato půjčka nabízí výhodné řešení a jejím prostřednictvím dosáhnete na částku od 500 do 5 000 Kč, při dalších žádostech až do 15 000 Kč. Co je ale důležité vědět, že rychlá půjčka je splatná do 30 dní.

Náš tip - Kreditní karta

Pokud dosáhnete na kreditní kartu, můžete mít obdobnou půjčku zdarma. Kreditní karta totiž nabízí až 50 denní bezúročné období. Pokud vrátíte celou dlužnou částku podle výpisu, nebudete platit úroky.

Rychlost má svou cenu

Tato forma půjček nabízí nejen rychlost, ale nenáročnost na dokladování a bonitu žadatelů. Všechno má svou cenu a v tomto případě je to poplatek za půjčku, který není nikterak malý.

Pokud máte možnost, zažádejte si raději o bankovní půjčku, která je levnější nebo zvažte bezúročné období u kreditek.


Vloženo: 22. května 2014