Zonky půjčka

Výhodnější půjčky od lidí.

Půjčka od lidi Zonky

Zonky

V poslední době jste si mohli všimnout reklamy společnosti Zonky. Cílem společnosti je sdružovat obyčejné lidi, kteří si chtějí půjčit a kteří chtějí investovat. Nejedná se o nic jiného než o P2P půjčky, s nimiž přišly v minulosti již společnosti Loanis a Bankerat. V čem je ale společnost Zonky jiná?

Co umí Zonky.cz?

Zonky je jakýmsi prostředníkem mezi zájemci o půjčku a investory a umožňuje jejich propojení v online světě. Tato společnost vybere bonitní žadatele o půjčku s pravidelným příjmem a čistým nebankovním registrem, nabídne je investorům a postará se o všechny administrativní záležitosti. Za to si účtuje poplatek ve výši 2 % z vypůjčené částky a 1 % z proinvestované částky.

Potřebujete půjčku?

Půjčky na Zonky.cz jsou v průměru o 20 % levnější než bankovní úvěry. Půjčit si můžete na cokoliv částku od 20 do 300 tisíc korun. Společnosti musíte dodat naskenované dva doklady totožnosti a výpis z účtu za poslední tři měsíce. Důvěru investorů si můžete získat uvedením svého příběhu a zodpovězením případných dalších otázek.

Chcete investovat peníze?

Ať už jste začínající drobní investoři nebo zkušení mazáci, na Zonky.cz může své peníze zhodnotit bezpečnou cestou každý z nás. Minimální investice činí 200 Kč a výnos Vám plyne podle rizikovosti investice. Sami si určíte, zda chcete podstoupit minimální nebo vyšší riziko.

Výhody půjčky Zonky

Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit a to zdarma. Navíc si můžete ke společnosti převést staré půjčky a dosáhnout snížení úroku až o 50 %. Společnost vám sestaví úrok na míru a čím více informací jí poskytnete, tím bude nižší. Smlouva má 4 stránky a nenajdete v ní žádné záludnosti, poznámky pod čarou ani ustanovení psaná drobným písmem.


Vloženo: 5. května 2015

Oficiální stránky najdete na www.zonky.cz