Kreditní karta Citibank

Hlavní strana > Finance > Kreditní karta > Kreditní karta Citibank

Kreditní karta s výhodou

Kreditní karta je moderní a výhodný platební nástroj, který by neměl chybět ve vaší peněžence. Jaké kreditní karty poskytuje Citibank a jaké jsou jejich hlavní výhody a přednosti? Až 55 dní bezúročného období, bonusy a slevy až 25 procent v Citi Clubu a bezkontaktní technologie. To jsou hlavní důvody, které hovoří pro tyto kreditní karty.

Až 55-ti denní bezúročné období

Citibank jako jedna z mála bankovních společností nabízí kreditní karty s až 55-ti denním bezúročným obdobím (běžné nabídky jsou 45 nebo 50 dní). Bezúročné období znamená, že pokud peníze, které z karty čerpáte, splatíte v rámci tohoto období, neplatíte z půjčené částky žádné úroky ani poplatky a máte tak půjčku bez navýšení.

Citibank kreditky – široký výběr

Citibank má také prakticky nejširší nabídku kreditek na našem trhu – vybrat si můžete hned z několika druhů karet. Vedle základní Citi Life, Citi Classic a zvýhodněné Citi Gold nabízí Citibank „specializované“ kreditní karty – Citi ČSA World pro klienty, kteří často cestují letadlem, O2 Citi Classic se slevou na služby telefonního operátora O2 nebo kartu Shell MasterCard, se kterou získáte slevy na pohonné hmoty.

Kreditní karta Citi Life

Nejběžnější kreditní karta CitiLife vám vedle až 55-ti denního bezúročného období nabízí limit čerpání až 600 000 Kč (limit je nastaven individuálně podle vaší bonity). Z každého vašeho nákupu, který zaplatíte kreditkou Citi Life, pak získáte 2% zpět a u vybraných obchodníků to může být až 25%. Karta je vybavena moderní technologií pro bezkontaktní platby pro ještě rychlejší a pohodlnější placení u menších nákupů.

Snadné nákupy na splátky

S Citi kreditní kartou můžete také snadno pořídit zboží na splátky. Jednoduše kreditkou zboží zaplatíte a během následujícího období požádáte v Citibank o sjednání nákupu na splátky – čerpané peníze pak splácíte s výhodnějším úrokem.

Vloženo: 11. března 2015