Půjčky pro ženy na MD

Hlavní strana > Půjčky > Půjčky pro ženy na mateřské

Jak na půjčky na mateřské?

S finančními potížemi se nejčastěji potýkají lidé s nízkým příjmem, mezi něž patří nejen důchodci, studenti a nezaměstnané osoby, ale také ženy na mateřské dovolené. Problém nastává, pokud partner příliš nevydělává nebo je žena samoživitelka. Rodinný rozpočet pak může položit výpadek příjmu muže na nemocenské nebo jeden nečekaný výdaj, jako je nedoplatek za energie nebo rozbitý spotřebič. Pro takové chvíle mohou maminky využít půjčku pro ženy na mateřské od prověřených nebankovních společností.

Problém s bonitou

Většina žen, které jsou aktuálně na mateřské dovolené se potýkají s problémem nedostatečné bonity, kterou vyžadují k úspěšnému schválení půjčky banky. Příjem z mateřské není pro většinu poskytovatelů dostatečný. Půjčky pro ženy na MD jsou dostupné i maminkám s problematickým příjmem.

Několik tisíc korun na dosah ruky

Mateřská dovolená je období zvýšených výdajů a občas schází do příštího příjmu nějaká ta stovka nebo tisícikoruna. Pokud i vy bojujete s napjatým rozpočtem, požádejte o krátkodobou nebankovní půjčku na překlenutí období s nedostatkem peněz. Na finančním trhu najdete solidní poskytovatele rychlých mikropůjček, jejichž výše se pohybuje od 500 až do 15 000 Kč a pro prvožadatele bývají dokonce zdarma. Tyto půjčky nemohou vyřešit dlouhodobý problém s financemi, mohou však pomoci při akutní potřebě koupit něco důležitého. Problém je v tom, že nabízí malé částky na krátké období a většinou za vysoký poplatek.

Nenáročná půjčka pro ženy na MD

Půjčka pro ženy na MD vyniká svou rychlostí a větší dostupností. Společnosti ví, že si nemůžete dovolit čekat na peníze, proto mohou tolerovat registry dlužníků a doložení příjmu. Posuzují vaši celkovou schopnost, jestli jste schopná půjčku řádně splácet. Od vyplnění online žádosti až po zaslání peněz na účet uplyne pár desítek minut, u dalších žádostí pak schválení probíhá automaticky a navíc dosáhnete na vyšší částky. Vybírejte vždy půjčku, která je nejlevnější a má nejlepší podmínky - předčasné splacení, schopnost dohodnout si jiné splátkování, či prodloužení půjčky. Důležité je také podívat se na podmínky a sankce při nedodržení smlouvy a při opoždění splátek. (na co si dát pozor zde).

Výplata peněz podle přání

Půjčku obdržíte na bankovní účet, popřípadě si můžete s operátorem společnosti domluvit výplatu peněz složenkou nebo dokonce na ruku, přes jejího obchodního zástupce. Po celou dobu se nemusíte vzdalovat od svého děťátka a trávit čas zbytečným papírováním a chozením po pobočkách. Vyřízení je poměrně jednoduché a rychlé.

Alternativa půjčky - kreditní karta

Jako zajímavá alternativa pro ty, kteří mají finanční kázeň je kreditní karta s bezúročným obdobím. Ta nabízí předschválený kreditní limit, který lze čerpat na nákup zboží a služeb v obchodech. Každý měsíc obdržíte výpis s vyúčtováním a informací o tom, kdy končí bezúročné období. Pokud svůj dluh uhradíte do tohoto data, nebudete platit nic navíc.

Co dalšího musíte znát o půjčce?

Půjčky pro ženy na mateřské jsou sice snadněji dostupné, ale společnosti kompenzují riziko nesplacení vyšší úrokovou sazbou nebo poplatky. Nicméně jejich výše vás nikdy nezaskočí, protože před odesláním žádosti znáte konečnou splatnou částku. Vyřízení půjčky může pozdržet zaslání 1 Kč na účet poskytovatele pro ověření vašeho účtu, proto se vyplatí hledat půjčky bez tohoto poplatku.


Vloženo: 11. března 2014