Zaimo půjčka

Zaimo je moderní a inovativní půjčka

Tato půjčka již není aktivní

Zaimo je moderní a inovativní půjčka, která přináší zjednodušení a zprůhlednění půjčování peněz. K dispozici máte 1 000 – 25 000 Kč se splatností 1 – 12 měsíců. Půjčka vám bude obratem sestavena na míru, podle vaší konkrétní situace. Záznam v registru nemusí být důvodem pro zamítnutí. Už žádné komplikované prověřování a chození na pobočky. Individuální půjčka vám bude schválena tak, aby jste se nedostali do problémů se splácením.

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka, která může být vaše už za 15 minut. Stačí si podat online žádost, která nezabere více než 5 minut. Během dalších 2 minut se dozvíte, jestli vám byla půjčka schválena a následně dojde automaticky k odeslání peněz, na předem schválený účet, který se ověřuje zasláním 1 Kč.

Férové jednání

Už žádné skryté poplatky a smlouvy psané malým písmem. Půjčka Zaimo je určena občanům ČR a EU, kteří jsou starší 18 let. Seriózní půjčka, která patří pod mezinárodní společnost Kreditech, je zárukou solidního jednání a vaší spokojenosti.

Nonstop a zodpovědně

Zaimo dělá vše pro to, aby byla půjčka co nejjednodušší a nejrychlejší. Půjčku obstarává systém, který půjčku schvaluje i zajišťuje odesílání peněz adekvátně dle vaší banky. Je schopen zpracovávat tisíce žádosti 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nonstop provoz je zajištěn také o víkendu.

Zaimo na míru

Zaimo je odpůrcem skrytých podmínek psaných drobným písmem ve složitých smlouvách. Zodpovědné půjčování peněz je dalším motem. Individuální nabídka půjčky je sestavována tak, aby jste neměli problémy se splácením a nedostali se tak do nesnází.

Další obdobné půjčky

Společnost Kreditech poskytuje další variantu půjčky, která se nazývá Kredito24. Půjčka je charakterizována jako půjčka před výplatou.

Její splatnost je kratší obvykle do měsíce a hodnota půjčky se pohybuje do 15 000 Kč (pro nové klienty do 5 000 Kč s vyřízením zdarma bez úroků a poplatků).


Vloženo: 23. července 2014

Oficiální stránky najdete na www.zaimo.cz