Půjčka Tesco

od 20 000 do 500 000 Kč

Levná Tesco půjčka s nízkým úrokem

Obchodní řetězec Tesco zaujímá v Česku silnou pozici. Zákazníci si oblíbili supermarkety a hypermarkety s kvalitními potravinami a dalším zbožím, kde si také mohou sjednat finanční služby. Zaměřme se konkrétně na půjčku Tesco a uveďme si, jaké jsou s ní spojeny výhody a jak o ni požádat.

Možná jste v reklamě zaslechli, že Tesco půjčuje za úrok nižší, než je bankovní průměr. A v ničem vám nelhali. I když je tato půjčka nebankovní a neúčelová, vyjde vás při řádném splácení mnohem levněji než jiné půjčky od bank a soukromých společností.

Výše půjčky od 20 000 Kč

Půjčka Tesco – to není jen pár tisíc, ale částka od 20 000 do 500 000 Kč s dlouhou dobou splatnosti od 48 do 96 měsíců. Na rozdíl od bankovních půjček, neklade na žadatele přehnané nároky. Uvažovat o ní můžete v případě, že jste zletilí, vlastníte platný doklad totožnosti a pobíráte trvalý příjem. (V opačném případě využijte půjčky bez doložení příjmu).

Vyřízení několika způsoby

Každému vyhovuje jiný způsob sjednání, proto Tesco přichází s více možnostmi, jak půjčku vyřídit. Nejpohodlnější je vyplnění online formuláře. Pokud se chystáte na nákup využijte stánek Tesco Finanční služby. Další variantou je zavolat na klientskou linku nebo požádat o zpětné zavolání.

Pro klidný spánek

Tesco myslí na mimořádné události ve vašem životě a nabízí při uzavírání smlouvy zřízení odkladu splátek a to až čtyřikrát v průběhu splácení. Pokud se obáváte dlouhodobé pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, trvalé invalidity nebo úmrtí, využijte levné pojištění.

Čerpání a splácení půjčky

Bohatý výběr máte i co se týče výběru peněz. Půjčka se vyplácí na bankovní účet, složenkou nebo na přepážkách České pošty.

Při schvalování smlouvy si sami zvolíte, zda budete půjčku splácet složenkou, převodem z účtu nebo platbou na terminálech SAZKA. V průběhu trvání smlouvy můžete způsob úhrady splátek kdykoliv změnit.


Vloženo: 23. června 2017

Oficiální stránky najdete na www.itesco.cz