Půjčky v akci ihned s bonusem

Bonusy a akce u půjček

Hlavní strana > Půjčky > Půjčka v akci

Akce na půjčky

Pokud vybíráte půjčku, jděte na to chytře. Prostudujte si vícero nabídek a zaměřte se také na akce, které jednotlivé půjčky nabízí. Ušetřit se dá dost peněz. Díky rostoucí konkurenci na trhu půjček se poskytovatelé půjček začali předhánět v akčních nabídkách a bonusech, které můžete ihned získat, pokud si sjednáte půjčku online.

Vybírejte půjčky, které vám přinesou něco navíc, Sledujte akce, které jsou pravidelně vyhlašovány a ušetřete. Půjčku můžete získat s výhodným bonusem. Nejčastěji bez poplatku, s nižší úrokovou sazbou nebo půjčku dokonce zcela zdarma. Sledovat akce se vyplatí, ale pozor, jsou časově omezené.

Půjčka 40000 Kč je nejčastější

Nejběžněji si lidé půjčují částky v desítkách tisíc korun. Půjčka 40000 Kč je tou nejčastější. Jedná se o oblíbenou půjčku, která má splátky, které zvládne splácet většina obyvatel. K této kategorii půjček v řádech desetitisíců se také pojí nejvíce akcí, bonusů a slev. Různí poskytovatelé nabízejí různé výhody, na vás je vybrat si tu, která vám nejvíce vyhovuje. Mějte však na paměti jestli akce není na úkor výhodnosti půjčky. Vždy porovnávejte také parametr RPSN, který vám řekne, o kolik celkově půjčku přeplatíte.

První půjčka zdarma

Hitem je akce na půjčku před výplatou, která je určena všem, kteří žádají o půjčku poprvé. Můžete ji mít zcela zdarma, pokud ji řádně a včas splatíte. Nevýhodou je krátká splatnost a omezení půjčky do 5000 Kč.

Zajímavou časově omezenou nabídku najdeme také u Providentu, která nabízí půjčku úplně zadarmo na zkoušku - od 4000 do 80000 Kč. Pokud vám jejich půjčka nebude vyhovovat, můžete ji do 28 dní bez udání důvodů vrátit.

Akce vrácení úroků.

Akce, kterou občas nabízí například Moneta Money Bank. Pokud budete řádně a včas splácet, každý rok vám bude snížena úroková sazba o 1 procento. Za včasné splácení vás odmění také půjčka Air Bank, která je k mání do 400 000 Kč. Odměnou vám bude lepší úroková sazba. Zde dojde k odpuštění poslední splátky. Tuto půjčku můžete ihned získat online bez poplatků za sjednání i za vedení půjčky. Možné je také předčasné splacení zdarma. Dalším poskytovatelem, který využívá akce ihned je půjčka Cetelem, kde vám vrátí aktuálně až 10 splátek a je bez poplatků.

Akční úroková sazba

Dalším typem akce, které se hojně u půjček vyskytují je akční snížení úrokové sazby na předem stanovenou dobu. Například společnost Cofidis nabízí garantovaný úrok bez čekání na vrácení peněz za řádné splácení.

Odložení splátek

Odložení splátek nalezneme u společnosti Home Credit. Pokud budete potřebovat, můžete si splátky odložit a to hned 4x.

Výhody a bonusy

Často se také používají bonusy, které dostanete za online sjednání přes internet. Bonusem může být konkrétní věcný dárek, poukaz na dovolenou, kupón nebo sleva na zboží či službu. Variabilita marketingových pobídek je zde různorodá a často se váže k období, ve kterém platí. O prázdninách k dovoleným, ke konci roku pak má tématiku vánoční.


Vloženo: 11. března 2014 - Akce již nemusí být aktuální