Půjčka na klik

Půjčka na klik - peníze rychle a snadno

Česká spořitelna, banka s největším počtem klientů, spouští novou půjčku s názvem Půjčka na klik. Ta je určena především pro ty, kteří si ze své výplaty nemohou odkládat část peněz jako finanční rezervu a v případě nutnosti na neočekávaný výdaj se obrací na pochybné úvěrové společnosti.

Z názvu je jasné, že vyřízení půjčky na klik je pomocí internetu jednoduché a rychlé. Je to cesta k penězům v podobě malého spotřebitelského úvěru k běžnému účtu, kde si klient může pravidelně požádat o čerpání peněz nad sjednaný úvěrový rámec.

Vyřízení Půjčky na klik

O půjčku na klik lze požádat na pobočce anebo jednodušším způsobem v internetovém bankovnictví České spořitelny. Po schválení jsou pak peněžní prostředky k dispozici na účtu a je možné je vybrat i v bankomatu.

Zřízení a vedení Peněz na klik je na účtu zdarma a splacení je vyžadováno jen tehdy, když jsou peníze půjčeny. Peníze na klik si klient v případě potřeby převede na svůj účet a poté s nim může libovolně nakládat. Tento převod je zpoplatněn částkou 50 Kč a následně se půjčená částka začíná úročit.

Kolik si můžete půjčit na klik?

Rozmezí bankovní půjčky na klik je nastaveno od 5 000 do 50 000 korun. RPSN záleží na tom, kolik si půjčíte. Také doba splácení se s vyšší hodnotou půjčky zvyšuje, až na 24 měsíců.

Splácení Půjčky na klik

Půjčka je nastavena na flexibilní splácení s pravidelnou měsíční částkou a možností kdykoliv částku navýšit nebo částku celou dorovnat jednorázově a to zdarma.

Pojištění

Česká spořitelna myslí i na to, kdy se klient ocitne v situaci, kdy nemůže splácet, ať už v případě pracovní neschopnosti nebo při ztrátě zaměstnání, proto je zde možnost pojistit si vyčerpanou částku.


Vloženo: 23. září 2017

Oficiální stránky najdete na www.QQQ.cz