MoneyNow půjčka

Rychlá půjčka Money Now

Tato půjčka již není aktivní

Vyskytla se nečekaná situace, která si žádá finance, které ovšem nemáte? Potřebujete neprodleně něco zaplatit, ale nemáte z čeho? Existuje rychlá možnost, jak pomocí rychlé půjčky MoneyNow získat potřebné peníze na svůj bankovní účet. Půjčka je tak rychlá a již do hodiny můžete mít až 10 000 Kč na účtu. Pro ty, kteří žádají o půjčku poprvé je omezení na 4 500 Kč.

Jedná se o krátkodobou rychlou půjčku do 10 000 Kč před výplatou se splatností 15 až 30 dní. Cílem půjčky je poskytnout potřebné peníze na zaplacení nečekaných výdajů na krátkou dobu.

Jak získat půjčku?

Celý proces je rychlý a snadný. Nejprve vyplňte žádost o půjčku, kde si zvolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouho. Schválení půjčky je otázkou několika minut. Následně budete vyzváni k ověření vašeho bankovního účtu a to tak, že pošlete ze svého účtů jednu symbolickou částku. Účet si lze vybrat podle toho, kde máte banku, aby byla platba realizována okamžitě. Do hodiny obdržíte peníze na váš bankovní účet. Vše je velmi jednoduché.

Dostupná půjčka Money Now

O půjčku mohou žádat všichni, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky a jejich věk je v rozmezí 18 až 75 let. Nepotřebujete potvrzení o příjmu. K získání půjčky budete potřebovat doklad totožnosti. Další podmínkou je telefon, bankovní účet a musíte mít zaměstnání. Pokud jste v exekuci či insolvenčním řízení nebo tam míříte, bude pro vás tato půjčka nedostupná. Dále půjčku nedostanou všichni, kteří mají prodlení u půjček jiných společností.

Nonstop půjčka do hodiny

Již do jedné hodiny můžete mít peníze na účtu. Vše funguje nonstop i o víkendech, 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Aby bylo docíleno maximální rychlosti, která je u této půjčky prioritní, odesílají se peníze ze stejné banky v jaké máte účet. Převod v rámci jedné banky proběhne během několika sekund, na rozdíl od převodu do banky jiné, který může trvat jeden až dva dny.

Další obdobné půjčky

Na trhu existují další obdobné půjčky před výplatou, které nabízí obdobný produkt za podobných podmínek. Za zmínku stojí akce, které nabízejí mimo Money Now taká ostatní poskytovatelé, z nichž nejoblíbenější je první půjčka zdarma pro nové klienty, kteří splatí svou půjčku řádně a včas.


Vloženo: 7. června 2014