Japonská půjčka – rychlá pomoc v nouzi

Proč Japonskou půjčku?

Tuto půjčku nahradila půjčka Kamali

Nabídky půjček se na nás valí ze všech stran a zvolit si pro sebe tu pravou je někdy tvrdý oříšek. Pokud potřebujete pár tisíc před výplatou na nečekané výdaje či zaplacení složenky, bude se pro vaše účely hodit nebankovní půjčka. Jenže orientovat se v množství těchto půjček není jednoduché. Pomůžeme vám s výběrem – vyzkoušejte Japonskou půjčku.

Jako jedna z mála půjček je nejen rychlá, ale také levná. Navíc má limit pro stálé klienty až 50 000 Kč. Stojí za ní společnost Home Credit, takže můžeme očekávat seriozní jednání.

Limit půjčky pro nové a ověřené klienty

Japonská půjčka nahrazuje známou půjčku Click Credit a revoluční je v tom, že umožňuje půjčit si více a ještě rychleji. Poskytující společnost zvýšila limit půjčky až na 15 000 Kč na 30 dní a pro stálé klienty s prověřenou platební morálkou dokonce až na 50 000 Kč na 12 měsíců. Pro začátek ale dosáhnete na částku nižší v maximální výši 4 999 Kč. Jako novému klientu se vám ale naskýtá úžasná možnost – půjčit si zcela zdarma bez poplatků. To platí za podmínky, že půjčku vrátíte do 14 dnů.

Jak probíhá žádost o půjčku?

Japonská půjčka je absolutně nejvýhodnější půjčkou na trhu, což dokazuje poplatek ve výši 33 Kč za každou půjčenou tisícovku. Žádost mohou poslat svéprávní občané s trvalým pobytem v ČR a starší 18 let a vyřizuje se výhradně on-line. V průběhu první žádosti vás společnost požádá o sdělení údajů z občanského průkazu a zaslání ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč z vašeho běžného účtu. Pro zjištění vaší úvěrové historie nahlédne do registru dlužníků Solus – negativní záznam ale neznamená automatické zamítnutí žádosti.

Výsledek do 1 minuty

Výsledek posouzení žádosti automatizovaným systémem se dozvíte do 1 minuty po odeslání. Jiná situace nastává v případě, že společnost bude potřebovat žádost více prozkoumat nebo doplnit či doložit další vaše údaje. Doba se tak prodlouží až na 24 hodin. Samotná výplata peněz probíhá na váš účet a získat je můžete v expresním čase několika minut.

Další obdobné půjčky

Japonská půjčka je jedna z půjček půjček před výplatou, kterých je na našem trhu poměrně mnoho. Mají obdobné parametry, liší se výší první půjčky a nastavením schvalovacího procesu.


Vloženo: 31. října 2014