Creditstar rychlá půjčka

Mikropůjčka Creditstar

S termínem mikropůjčka se na trhu s nebankovními půjčkami můžeme setkat poměrně často. O jaký typ půjčky vlastně jde? Je to půjčka před výplatou řádově tisícikorun s rychlým online vyřízením a se splatností do jednoho měsíce. Každá nebankovní společnost si určuje výši i podmínky, za kterých půjčku žadateli poskytne. Jednou z nebankovních poskytovatelů rychlých půjček je Creditstar.

Půjčku Creditstar si může jednoduše sjednat fyzická osoba starší 18ti let, trvale žijící na území České republiky. Nepotřebujete ručitele ani další ručení. Stačí pravidelný příjem a bankovní účet.

Vlastnosti půjčky Creditstar:

  • neúčelové půjčky na cokoliv
  • půjčka pro nové klienty - až 7 000 Kč
  • půjčka pro stále klienty - až 19 000 Kč
  • standardní doba splacení je 30 dnů
  • prodloužená doba splacení je až 90 dnů
  • každá žádost je pečlivě prověřována

Podmínky k získání půjčky:

  • věk minimálně 18 let
  • trvale bydliště na území ČR
  • vlastní bankovní účet
  • pravidelný příjem

Jakým způsobem žádat o půjčku Creditstar:

Tak jako u jiných poskytovatelů pjček i zde platí pravidlo zaregistrovat se na webových stránkách firmy a zřídit si uživatelský účet. Jako první krok se nastaví výše úvěru a období kdy bude splacen.

Při registrace je každý žadatel ověřován, zda o sobě uvedl pravdivé informace a také musí projít kontrolou schopnosti úvěr bezproblémově splatit. Tímto krokem je předcházeno zbytečnému předlužování některých klientů.

Po dokončení a zaslání informací ke zpracování může klient očekávat spojení s operátorem, který si ověří a doplní všechny detaily dané žádosti. Jsou to doplňující informace o místě bydliště, kopie dokladů totožnosti, potvrzení o příjmu nebo výpis bankovního účtu za poslední půlrok.

Po kladném vyřízení žádosti a schválení půjčky to trvá obvykle jen 15 minut, než se peníze objeví na účtě. Podmínkou pro získání další půjčky je splatit firmě Creditstar všechny předcházející závazky.

Při opakovaném žádání o půjčku je tento proces urychlen. Klient už nemusí znovu vepisovat všechny základní údaje. Je ovšem možné, že klient bude muset některé doklady doložit znovu za účelem schopnosti splácet, u každé další půjčky.

Splacení půjčky:

S blížícím se datem splacení je každý klient pro jistotu informován emailem a sms zprávou o tom, že se blíží termín, kdy musí být půjčka zaplacena. Klient také vidí toto datum ve svém uživatelském účtě na internetových stránkách společnosti.

I v případě problémů se splacením je zde možnost požádat o prodloužení doby splatnosti. Taková možnost je zpoplatněna a žadatel musí poplatek za prodloužení uhradit do 5 dnů od podání.


Vloženo: 15. srpna 2017

Oficiální stránky najdete na www.creditstar.cz