Creditportal půjčka do 30 000 Kč

Creditportal půjčka

creditportal

Nebankovní půjčka Creditportal je poskytována až do 30 000 Kč až na 30 dní u dlouhodobé varianty půjčky i více. K dispozici na Váš účet nebo hotově. Má jednu zásadní přednost proti ostatním, peníze můžete získat hotově na ruku a to 24 hodin denně i o víkendu a svátcích.

Jedná se o rychlou nebankovní půjčku ihned na účet nebo hotově. Můžete si půjčit 500 Kč až 30 000 Kč s dobou splatnosti 5 až 30 dní. Noví klienti si mohou napoprvé vzít maximálně 5000 Kč. Nepotřebujete bankovní účet, peníze můžete získat na ruku na benzinkách EuroOil.

Půjčka ihned na účet za pár minut

Peníze můžete získat na svůj účet nebo zvolit výplatu na ruku. Prokud se rozhodnete pro výplatu na účet, je transakce velmi rychlá a vy obrdžíte půjčku ihned na účet za několik málo minut.

Blesková půjčka na ruku na benzince

Velkou předností a zajímavou konkurenční výhodou Creditportalu oproti ostatním rychlým půjčkám je možnost získat půjčku hotově na ruku na benzince. K dispozici je síť 191 čerpacích stanicích EuroOil rozprostřených po celé ČR. A jako bonus je přidán Nonstop provoz, víkendy svátky prostě kdykoliv budete potřebovat cash, stačí si dojet na benzinku pro půjčku.

Rychlá sms pjčka před výplatou

Půjčka je koncipována jako rychlá půjčka před výplatou, kdy si napoprvé můžete půjčit 500 až 5000 Kč na 5 až 30 dnů. Částka se postupně zvyšuje až na 30 000 Kč pro stálé a řádně platící klienty.

Půjčka je rychlá, nebudete potřebovat zasílat 1 Kč ověřovací poplatek jako u jiných půjček před výplatou. Creditportal si zakládá na rychlosti doručení peněz a zasílání kontrolní koruny by vše zbrzdilo

Co budete potřebovat?

U žádosti o půjčku budete předkládat potvrzení o příjmu, který slouží jako podklad k posouzení úvěruschopnosti. Ze stejného důvodu se také nahlíží do registru dlužníků. Šanci na půjčku tak mají i osoby s nižším příjmem, či drobným negativním záznamem v registru, ale schopností splácet.


Vloženo: 8. října 2017

Oficiální stránky najdete na www.creditportal.cz