Půjčka CreditAir

První půjčka zdarma

Musíte zaplatit faktury, které nepočkají? Potřebujete jednoduchou a rychlou půjčku do 10 minut? O tu si můžete požádat online u nebankovní společnosti Creditair. Tato společnost nabízí rychlé půjčky na cokoliv, s nabídkou první půjčky bez poplatků a úroků.

U první půjčky, která může být až 10 000 Kč, nezaplatíte žádné poplatky ani úroky. Tolik kolik si půjčíte, tolik vrátíte. Peníze splatíte ve dvou splátkách do dvou měsíců.

Online půjčky:

Ara půjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dní
První zdarma:
ANO
Zaplo půjčka
Částka:
1 000 - 25 000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dní
První zdarma:
ANO
REKLAMA

Vlastnosti půjčky Creditstar:

  • neúčelové půjčky na cokoliv
  • půjčka pro nové klienty - až 10 000 Kč
  • půjčka pro stále klienty - až 30 000 Kč
  • maximální doba splacení je 2 měsíce

Podmínky k získání půjčky:

  • věk minimálně 18 let
  • trvale bydliště na území ČR
  • vlastní bankovní účet
  • pravidelný příjem
  • 2 doklady totožnosti

Půjčka Creditair a její podmínky

Vyřízení půjčky je snadné a stačí k tomu jen pár minut. Máte dvě možnosti jak si o půjčku požádat. První je telefonicky zdarma v pracovní dny od 7 hodin ráno až do 18 hodin, kde budete postupovat dle instrukcí anebo on-line na webu. Půjčit si můžete od 1 500 do 10 000 Kč u první půjčky a stávajícím klientům je částka zvýšená až na 30 000 Kč se splatností na 3 měsíce s možností prodloužení splatnosti půjčky až o 30 dnů.

Žádat o půjčku mohou lidé starší 18 let s trvalým bydlištěm v ČR a s pravidelným zdrojem příjmů. K žádosti je nutné doložit dva doklady totožnosti s fotkou a také číslo bankovního konta, na které budou peníze z půjčky převedeny. Firma disponuje konty u několika českých bank, takže peníze jsou po schválení zasílány převodem ihned na účet.

Posouzení žádosti

V rámci zachování vaší finanční situace je každá žádost posuzována individuálně. Posuzuje se především schopnost úvěr splácet, proto je důležité doložit příjmy a předejít tak problémům se splácením anebo zbytečnému zadlužování a problémům s tím spojených.

Problémy se splácením

I v případě kladného posouzení a získání půjčky se můžete dostat do problémů s jejím splácením. Pokud by taková situace nastala je možné si v klientské zóně nastavit odložení splátky.

Aktivace slevy

Stálí klienti mají i další výhody a to v podobě slev na další půjčku. Výše slevy se pohybuje od 5 % až po 20 % v případech, kdy jste si požádali o 6 půjček od Creditair. Slevu uplatníte ve vaší klientské zóně, zadáním vašeho slevového kódu a stisknutím tlačítka použít.


Vloženo: 15. října 2017

Oficiální stránky najdete na www.creditair.cz