Citibank půjčka

Rychlá Citipůjčka

Tato půjčka již není aktivní

Potřebujete si rychle půjčit peníze a hledáte bezpečnou a spolehlivou půjčku? Citibank půjčka může být jednou z variant. Jedná se o rychlou půjčku, kterou lze sjednat online bez návštěvy pobočky. Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze potřebujete.

Půjčka je neúčelová – na cokoliv – takže prostředky z ní můžete využít libovolně, na to co momentálně potřebujete. Není nutný ručitel ani zástava nemovitosti.

Stačí dva doklady

Pro získání Citipůjčky vám budou stačit dva doklady – doklad totožnosti a potvrzení o výši vašich příjmů. Kvůli žádosti nemusíte nikam chodit – vše se dá zvládnout online přes internet včetně zaslání požadovaných dokladů.

Kdo může o půjčku Citibank žádat

O Citibank půjčku mohou žádat jak občané ČR, tak cizinci s trvalým pobytem na našem území. Podmínkou je, aby žadatel měl věk nad 25 let a měl trvalý příjem (o půjčku mohou žádat zaměstnanci ve stálém pracovním poměru, ale také živnostníci nebo důchodci). Příjem se dokládá potvrzením o výši mzdy, výplatními páskami za poslední 2 měsíce. Živnostníci pak dokládají poslední daňové přiznání a důchodci předloží důchodový výměr.

Schválení bleskově do 5 minut

O schválení půjčky se dozvíte již do 5 minut od podání žádosti a předložení požadovaných dokladů, peníze vám pak v nejbližší době (do 3 pracovních dnů) přijdou na účet. Vedle rychlého schválení patří k výhodám Citipůjčky také to, že nemusíte mít u Citibank založen běžný účet.

Další půjčky

Pokud neuspějete v bance z důvodu nedostatečné bonity, přichází na řadu oblast nebankovních poskytovatelů, kteří jsou v kritériích tolerantnější a šanci na získání půjčky má větší procento žadatelů.


Vloženo: 23. července 2014

Oficiální stránky najdete na www.citibank.cz