Air Bank půjčka

Oceňovaná půjčka Air Bank

Moderní a vstřícná bankovní půjčka Air Bank, která má ve svém motu větu "I banku můžete mít rádi". Tohoto přístupu se drží samozřejmě také tato půjčka, která je vstřícná a férová. Navíc je výhodná a řadí se k těm lepším, které lze na trhu nalézt. Důkazem jsou četná ocenění a výsledky v nezávislých anketách.

Proč Air Bank?

Airbank Vás odmění za včasné splacení a nabídne Vám velmi nízký úrok. Pravidelně získává ocenění v nezávislých testech pro nejlepší půjčku. Půjčka 5000 až 900 000 Kč až na 96 měsíců.

Parametry půjčky

Rozpětí částky o kteru lze žažádat je poměrně velké - od 5 000 Kč až do 900 000 Kč. Splatnost si můžete zvolit od 6 do 96 měsíců. Půjčka se obejde bez poplatků, které u jiných bank odstranit nechtějí. Bezkonkurenční je také úrok, který budete za půjčku platit. Navíc vám banka odpustí za řádné splacení poslední splátky. Žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky, ani za mimořádnou splátku či předčasné splacení. Půjčka je zcela bez poplatků.

Konsolidace půjček Air Bank

Banka má exkluzivní produkt také pro ty, kteří již nějakou půjčku mají. Díky konsolidaci mohou značně ušetřit. Převodem všech svých dluhů na jedinou Airbank půjčku docílíte značné úspory a můžete se těšit z výhod, které jinde nedostanete. Spočítejte si kolik lze ušetřit a převeďte si půjčku k Airbank online. Převést lze nejen půjčky, ale také kreditní karty, kontokorenty a další dluhy. Budete tak splácet méně a bez poplatků.

Online servis

Samozřejmostí je, že se vše děje online. Pod kontrolou máte vše pěkně z pohodlí domova. Ihned vidíte veškeré parametry vaší půjčky, online lze také provést mimořádnou splátku. Budete vědět, kolik splátek vám Air Bank odpustí a kolik díky tomu ušetříte.

Další obdobné půjčky

Alternetivou v bankovním sektoru k půjčce Airbak je oblíbená a hojně využívaná půjčka od MONETY Money Bank, která pravidelně vyhlašuje zajímavé akce a slevy většinou na úrokovou sazbu.


Vloženo: 15. srpna 2017

Oficiální stránky najdete na www.airbank.cz