Úvodní
stránka
Typy
půjček
Články
Registry
Finanční
rádce
Srovnání půjček
Konsolidace
půjček
Kreditní karta
Oddlužení
Poskytovatelé
Hypotéka

Zaimo půjčka

Zaimo je moderní a inovativní půjčka, která přináší zjednodušení a zprůhlednění půjčování peněz. K dispozici je Vám 1000 – 25000 Kč se splatností 1 – 12 měsíců. Půjčka Vám bude obratem sestavena na míru, podle Vaší konkrétní situace. Záznam v registru nemusí být důvodem pro zamítnutí. Už žádné komplikované prověřování a chození na pobočky. Individuální půjčka Vám bude sestavena tak, aby jste se nedostali do problémů se splácením.

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka, která může být Vaše už za 15 minut. Stačí si podat online žádost, která nezabere více naž 5 minut. Během dalších 2 minut se doszvíte, jestli Vám byla půjčka schválena a následně dojde automaticky k odeslání peněz, na předem schválený účet, který se ověřuje zasláním 1 Kč.

Férové jednání

Už žádné skryté poplatky a smlouvy psané malým písmem. Půjčka Zaimo je určena občanům ČR a EU, kteří jsou starší 18 let. Seriózní půjčka, která je pobočkou mezinárodní společnosti Kreditech je zárukou solidního jednání a Vaší spokojenosti.

Nonstop a zodpovědně

Zaimo dělá vše pro to, aby byla půjčka co nejjednodušší a nejrychlejší. Půjčku obstarává systém, který půjčku schvaluje i zajišťuje odesílání peněz adekvátně dle Vaší banky. Je schopen zpracovávat tisíce žádosti 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nonstop provoz je zajištěn také o víkendu.

Zaimo na míru

Zaimo je odpůrcem skrytých podmínek psaných drobným písmem ve složitých smlouvách. Zodpovědné půjčování peněz je dalším motem. Individuální nabídka půjčky je sestavována tak, aby jste neměli problémy se splácením a nedostali se tak do nesnází.

Další obdobné půjčky

Společnost Kreditech poskytuje další variantu půjčky, která se nazývá Kredito24, rozdíl je v tom, že tato půjčka je určena jako půjčka před výplatou, je jí splatnost je tedy kratší a je do výše 15000 kč (pro nové klienty do 5000 Kč je zdarma).

Vloženo: 23.7.2014

Konsolidace půjček

Sloučením všech dluhů ušetříte každý měsíc spoustu peněz.

Dostupné půjčky

Jeké existují půjčky a v čem jsou rozdílné?

(c) 2014 - 2017 Unipůjčky.cz
Kopírování autorských textů zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Kontakty | O nás | Mapa stránek
Neposkytujeme ani nezprostředkováváme půjčky ani jiné finanční produkty. Stránky obsahují marketingové prvky finančních společností.