Úvodní
stránka
Typy
půjček
Články
Registry
Finanční
rádce
Srovnání půjček
Konsolidace
půjček
Kreditní karta
Oddlužení
Poskytovatelé
Hypotéka
Unipůjčky.cz > Půjčky > Půjčky ihned na účtu

PŮJČKA IHNED NA ÚČET

Ocitli jste se bez peněz a potřebujete půjčku opravdu rychle? Vhodná může být malá mikropůjčka do několika tisíc korun, kterou můžete mít obratem na účtu. Nebankovní půjčky ihned na účet jsou nejrychlejší variantou úvěru, jaká existuje. Navíc je půjčka dostupná většině žadatelů. Překážkou nemusí být ani záznam v registru případně problematický příjem.

Půjčky ihned za pár minut? ANO!

Zní to neuvěřitelně, ale opravdu lze získat peníze na účet za pár minut. Jak je to možné?

Odpověď je prostá. Malé půjčky do několika tisíc korun odbavuje automat, ten vaši žádost posoudí a pokud projdete scoringem, zašle ihned peníze ze stejné banky. Převod je okamžitý a peníze máte na cokoliv. Vše funguje nonstop i přes víkend.Maximální
výše půjčky


Splatnost

Bez*
příjmu

Bez**
registru

Bez***
zástavy
Rychlá půjčka

Revoluční půjčka, která Vám najde vhodnou variantu. Peníze můžete mít na účtu do 10 minut.

4.500 Kč až 31 dní
ARA půjčka

Dostupná půjčka pro většinu žadatelů. Možná variantně i bez doložení příjmu a bez registrů.

300.000 Kč 12 až 72 měsíců
Zaplo

První půjčka zdarma, registry nemusí být překážkou. Prvotřídní služby a servis.

25.000 Kč až 30 dní
Everyday Plus

Flexibilní půjčka, kde jednou zažádáte a můžete opakovaně čerpat až 12.000 Kč. Nová forma půjčky na našem trhu.

35.000 Kč až 45 dní

REKLAMA

* Nevyžaduje vždy doložení příjmu.
** Záznam v registru nemusí být překážkou k získání půjčky
*** Půjčku není nutno zajistit zástavou nemovitosti
Vždy rozhoduje schopnost splácet půjčku

Až 20000 Kč ihned na účtu

Jedná se o krátkodobé půjčky se splatností od několika dní až na jeden měsíc. Lze si snadno půjčit malou částu v řádech několika tisíců korun až po 20000 Kč pro opakované klienty, kteří své předchozí půjčky včas splatili. Jsou určeny pro nečekané situace, kdy velmi naléhavě potřebujete několik tisíc korun. Tato rychlá půjčka vám umí ihned pomoci a poskytnou na účet peníze.

Peníze za pár minut na účet

Z důvodu malé částky a krátké splatnosti může být půjčka posuzována a odbavována automaticky. Tímto je zajištěna maximální rychlost vyřízení. Na vás je vyplnit online žádost, které vám nezabere více než 5 minut. Systém poté žádost posoudí a v případě schválení zasílá peníze na účet podle banky, kterou uvedete v žádosti. Pokud máte účet v nejčastěji používaných bankách, systém odešle peníze ze stejné banky, kterou máte Vy. Tímto dojde pouze k mezibankovnímu převodu, který proběhne ihned. Nečeká se na mezibankovní převod, který je zdržením. Další zdržení, které komplikovalo a prodlužovalo půjčky byla potřeba zaslat na účet poskytovatele 1 Kč. Smyslem této transakce bylo ověření vaší identity a také čísla účtu. Od tohoto zasílání ověřovací koruny už většina poskytovatelů upustila. Půjčka bez 1 Kč je tak výrazně rychlejší. Celý proces půjčky je maximálně efektivní a rychlý, peníze můžete mít na svém účtu již do 5 minut. Rychlost a dostupnost je však vykoupena poměrně vysokým poplatkem.

První půjčka ihned zdarma novým klientům

Řada poskytovatelů rychlé půjčky ihned nabízí neodolatelnou akci pro nové klienty. Pokud požádáte o půjčku poprvé a řádně ji splatíte, nebude Vám účtován žádný poplatek a vy vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili. Jaký to má smysl? Poskytovatele počítají s tím, že si půjčku za čas vezmete zase, kde už na Vás čeká poplatek. Sází na to, že budete půjčku používat pravidelně, když Vám pochybí peníze. Je třeba neupadnou do koloběhu stálého půjčování a přistupovat k půjčkám zodpovědně.

Nebankovní půjčka nonstop do 5 minut i na ruku

Obrovskou výhodou je také nonstop provoz odbavování. K zajištění vaší maximální spokojenosti a vyřešení akutních peněžních potřeb jsou půjčky ihned dostupné i přes víkend, 24 hodin denně. Peníze můžte získat i hotově, jedná se o půjčku na ruku.

Dostupná rychlá půjčka ihned

Jednou z možností je rychlá půjčka, která patří k poměrně snadno schvalovaným a dostupným půjčkám na trhu. Je určena pro částky do 4500 Kč.

Celý proces řídí automat, který posoudí vaši bonitu a vyhledá optimální variantu tak, aby byla pro vás půjčka co možná nejprůchodnější. Pokud potřebujete několik tisíc a potřebujete je mít rychle na účtu, je to správná volba. Překážkou nemusí být ani záznam v registru či problematický příjem.

Vloženo: 26. 11. 2015

Konsolidace půjček

Sloučením všech dluhů ušetříte každý měsíc spoustu peněz.

Dostupné půjčky

Jaké existují půjčky a v čem jsou rozdílné?

(c) 2014 - 2017 Unipůjčky.cz
Kopírování autorských textů zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Kontakty | O nás | Mapa stránek
Neposkytujeme ani nezprostředkováváme půjčky ani jiné finanční produkty. Stránky obsahují marketingové prvky finančních společností.