Úvodní
stránka
Typy
půjček
Články
Registry
Finanční
rádce
Srovnání půjček
Konsolidace
půjček
Kreditní karta
Oddlužení
Hypotéka
Unipůjčky.cz > Půjčky > Půjčky bez registru a Solusu pro každého

Půjčky bez registru

Máte záznam v registru a všude Vám díky tomu půjčku zamítají? Řešením je nebankovní půjčka bez registru, která je k těmto záznamům tolerantní, nebo registry neprověřuje vůbec. Dostat se do registru je poměrně snadná věc a dnes poměrně také častá věc. Stačí poslat splátku půjčky později než je dohodnuto, nebo nezaplatit složenku za elektřinu či mobil. I takováto zdánlivá drobnost je pak velkou překážkou při schvalování půjčky.

Půjčka bez registru

Jedná se o půjčku, kterou najdeme pouze v nebankovním sektoru. Její předností je to, že je dostupná i když máte záznam v registrech. Důležitá je Vaše bonita, tedy celková schopnost půjčku splácet. Velice záleží jak závažný přestupek proti platební morálce jste dříve způsobili.

Banky tento typ půjčky nenabízí a vždy prověřují platební morálku žadatelů.
Maximální
výše půjčky


Splatnost

Bez*
příjmu

Bez**
registru

Bez***
zástavy
Everyday Plus

Flexibilní půjčka, kde jednou zažádáte a můžete opakovaně čerpat až 12.000 Kč. Nová forma půjčky na našem trhu, která stojí za vyzkoušení.

12.000 Kč až 45 dní
Unipůjčka

Revoluční půjčka, která Vám najde nejvhodnější variantu. Peníze můžete mít na účtu do 10 minut.

4.500 Kč až 31 dní
ARA půjčka

Nejdostupněkší půjčka pro všechny. Bez příjmu i registrů.

300.000 Kč 12 až 72 měsíců
Zaplo

První půjčka zdarma, registry nejsou překážkou. Prvotřídní služby a servis.

8.000 Kč až 30 dní

* Půjčka je tolerantní k nedostatečnému příjmu, nebo se nedokládá
** Záznam v registru nemusí být překážkou k získání půjčky
*** Půjčku je nutno zajistit zástavou nemovitosti

Dostupnější půjčka za vyšší úrok

Připravte se na vyšší úrokovou sazbu, která poskytovatelům kompenzuje riziko, se kterým bez registru půjčují. Výhodnější úrok na úrovni bankovních půjček můžete získat v případě, že máte čím ručit. Zástava nemovitosti jako například domu, nebo bytu Vám zvýší bonitu a dosáhnete tak na lepší půjčku.

Nejdostupnější jsou půjčky před výplatou bez registru

Pro všechny, kterým postačí malá půjčka do 10000 Kč jsou vhodným řešením půjčky před výplatou, které jsou k registrům poměrně tolerantní, nevýhodou je krátká doba splatnosti do 30 dnů. Půjčka je poměrně drahá. Výhodou je možnost získání první půjčky zdarma.

Vyšší částky bez registru

U vyšších částek je postupovánu vždy individuálně a důležité je zde prokázat, že budete půjčku schopni bez problémů splácet. Záleží také na tom, jak závažné bylo porušení platební kázně a jaký záznam v registru máte. Přínosem Vám bude možnost zastavit půjčku nemovitostí.

Přehled půjček bez registru

Připravili jsme pro Vás srovnání půjček, kde je možné získat půjčku bez registru, případně bez doložení příjmu.

Co jsou to registry?

Registry dlužníků jsou databáze, do kterých se zapisují negativní i pozitivní informace o tom, jak splácíte své závazky a především problémy se splácením. Dále se zde uvádějí informace o neuhrazených fakturách například za energie či mobilní služby.

Existují bankovní a nebankovní registry, podle toho kdo je provozuje. Do těchto registrů pak mohou nahlížet poskytovatelé půjček aby zjistili, jakou platební morálku jste v minulosti měli.

Převeďte své půjčky na jednu lepší a ušetřete

Sloučením všech dluhů ušetříte každý měsíc spoustu peněz.

Sjednejte si půjčku online

Zažádejte si o půjčku přes internet hned teď. Snadno a rychle pro všechny.

Půjčky bez registru a bez Solusu

Různé instituce nahlížejí do různých registrů. Například banky vedou své bankovní registry. V případě problémů se splácením u jiné banky se tato informace dostane i do dalších bank, které Vám díky tomu více nepůjčí. Půjčky bez registru a bez Solusu jsou takové, kdy můžete půjčku získat i v případě, že máte záznam v registru SOLUS, do kterého se zapisují nejen nesplácené půjčky či další úvěrové produkty, ale také informace o neplacení elektřiny, plynu, nebo telekomunikací.

(c) 2014 - 2016 Unipůjčky.cz
Kopírování autorských textů zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Kontakty | O nás | Mapa stránek