Úvodní
stránka
Typy
půjček
Články
Registry
Finanční
rádce
Srovnání půjček
Konsolidace
půjček
Kreditní karta
Oddlužení
Poskytovatelé
Hypotéka
Unipůjčky.cz > Půjčky > Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou na účet

Velmi rychlý způsob jak získat půjčku během několika málo minut přímo na Váš účet bez nutnosti nikam chodit. Stačí podat si online žádost, kterou automat obratem vyhodnotí a zajistí zaslání požadované částky na účet. Půjčka před výplatou je velmi dostupná i lidem s nižší bonitou. Výše půjčky se pohybuje od několika set korun až po 10 000, v některých případech až 20 000 Kč pro stálé klienty.

Oblíbená půjčka do výplaty

Půjčka, které se těší stále větší popularitě a je pravidelně využívána nejen v ČR, ale po celém světě.

Potřebujete zaplatit nečekané výdaje, ale výplata je v nedohlednu? Půjčka před výplatou je diskrétní řešení nedostatku peněz v období, než dorazí další výplata. Rychlá možnost jak získat až 10 000 na období až 30 dnů s možností prodloužení.
Maximální
výše půjčky


Splatnost

Bez*
příjmu

Bez**
registru

Bez***
zástavy
Rychlá půjčka

Revoluční půjčka, která Vám najde vhodnou variantu. Peníze můžete mít na účtu do 10 minut.

4.500 Kč až 31 dní
ARA půjčka

Dostupná půjčka pro většinu žadatelů. Možná variantně i bez doložení příjmu a bez registrů.

300.000 Kč 12 až 72 měsíců
Everyday Plus

Flexibilní půjčka, kde jednou zažádáte a můžete opakovaně čerpat až 12.000 Kč. Nová forma půjčky na našem trhu.

12.000 Kč až 45 dní
Zaplo

První půjčka zdarma, registry nemusí být překážkou. Prvotřídní služby a servis.

20.000 Kč až 30 dní

REKLAMA

* Nevyžaduje vždy doložení příjmu.
** Záznam v registru nemusí být překážkou k získání půjčky
*** Půjčku není nutno zajistit zástavou nemovitosti
Vždy rozhoduje schopnost splácet půjčku

Půjčka před výplatou pro každého

Půjčka je určena k zvládnutí období, kdy dojdou peníze a objeví se nečekané výdaje, které je zapotřebí zaplatit. Jedná se o zajímavou alternativu k obligátnímu půjčování peněz od rodiny či známých, odpadá zde ale nepříjemný pocit doprošovat se. Tato diskrétní možnost je rychlá a jednoduchá a zvládnete ji přes internet.

Rychlá půjčka pro všechny

Výhodou půjčky do výplaty je maximální dostupnost a nejvyšší procento schválených žádostí. Vzhledem k požadavku, aby byla půjčka co nejrychlejší, dochází k minimalizaci požadavků na prokazování a prověřování. O půjčku mohou žádat také lidi s problematickým příjmem a se záznamem v registru dlužníků. Podstatné je to, zda jste schopni půjčku splatit. Menší nároky jsou do jisté míry dány skutečností, že se jedná o malou půjčku na krátkou dobu. Přispívá k ní také to, že je půjčka poměrně drahá.

Půjčka bez registru a bez doložení příjmu

Tato půjčka se řadí do kategorie půjček bez registru a také bez doložení příjmu, protože je více tolerantnější na přestupky v registrech a problematickým příjmům. Což neznamená, že ji získá kažký, ale pouze ten, kdo bude posouzen jako schopný půjčku splatit.

První půjčka zdarma

Velmi oblíbená akce, která je určena všem, kteří žádají o půjčku poprvé. V případě, že půjčku splatíte řádně a včas, bude Vaše půjčka zdarma. Zaplatíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. Pokud následně zažádáte o další půjčku, ta již bude zpoplatněna.

Až 15000 za pár minut

Kromě již zmiňované dostupnosti je podstatnou předností půjčky před výplatou také rychlost sjednání.

Okamžitě po odeslání žádosti dojde k automatickému vyhodnocení žádosti a v případě schválení jsou poté zaslány peníze na účet.

Je příjemnou realitou, že peníze můžete mít již za několik málo minut po odeslání žádosti o půjčku na svém účtu, novinkou je výše až 15000 Kč.

Konsolidace půjček

Sloučením všech dluhů ušetříte každý měsíc spoustu peněz.

Dostupné půjčky

Jeké existují půjčky a v čem jsou rozdílné?

Vznik půjčky

Jedná se poměrně o mladý typ půjčky. Původ této půjčky je ve skandinávii, kde vzikla pod názvem Finská půjčka. Z finska se postupně rizšířila do dalších států evropy a postuně také do zbytku světa. Průkopníkem je společnost Ferratum, ktérou postupně následují desítky dalších poskytovatelů. Mezi nejznámější u nás patří Půjčkomat.cz, Crediton, Netcredit, Viasms, Zaplo.cz nebo Kredito24.cz.

Vloženo: 11.3.2014

(c) 2014 - 2017 Unipůjčky.cz
Kopírování autorských textů zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Kontakty | O nás | Mapa stránek
Neposkytujeme ani nezprostředkováváme půjčky ani jiné finanční produkty. Stránky obsahují marketingové prvky finančních společností.