Úvodní
stránka
Typy
půjček
Články
Registry
Finanční
rádce
Srovnání půjček
Konsolidace
půjček
Kreditní karta
Oddlužení
Poskytovatelé
Hypotéka
Unipůjčky.cz > Půjčky > Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Máte problém získat půjčku, protože nemáte doložitelný příjem, případně je váš příjem nedostatečný? Pro všechny, kterým jsou půjčky zamítány z důvodu absence příjmů je určena půjčka bez doložení příjmu, která je tolerantnější. Hodnotí vaši celkovou bonitu a klade důraz na vaši schopnost půjčku pravidelně splácet.

Proč žádat půjčku bez příjmu?

Ne všichni, kteří chtějí půjčit peníze mohou svůj příjem doložit. Spousta lidí má příjmy nedostatečné a scoringovým procesem bank neprojdou a půjčka jim je zamítnuta.

Řada příjmů, například u podnikatelů, jsou z různých důvodů vykazovány rozdílně a celkový hospodářský výsledek je výsledkem daňových optimalizací. Banky však toto neberou v potaz a je třeba volit půjčku nebankovní, která si je vědoma těchto souvislostí.
Maximální
výše půjčky


Splatnost

Bez*
příjmu

Bez**
registru

Bez***
zástavy
Rychlá půjčka

Revoluční půjčka, která Vám najde vhodnou variantu. Peníze můžete mít na účtu do 10 minut.

4.500 Kč až 31 dní
ARA půjčka

Dostupná půjčka pro většinu žadatelů. Možná variantně i bez doložení příjmu a bez registrů.

300.000 Kč 12 až 72 měsíců
Everyday Plus

Flexibilní půjčka, kde jednou zažádáte a můžete opakovaně čerpat až 12.000 Kč. Nová forma půjčky na našem trhu.

12.000 Kč až 45 dní
Zaplo

První půjčka zdarma, registry nemusí být překážkou. Prvotřídní služby a servis.

20.000 Kč až 30 dní

REKLAMA

* Nevyžaduje vždy doložení příjmu.
** Záznam v registru nemusí být překážkou k získání půjčky
*** Půjčku není nutno zajistit zástavou nemovitosti
Vždy rozhoduje schopnost splácet půjčku

Půjčky bez dokládání příjmu

Bankovní půjčky

Banky u půjček budou vždy požadovat prokázání vašeho příjmu. Vyjimkou jsou hypotéky, kde existuje varianta hypotéky bez doložení příjmu. Nemusíte zde dokládat příjem, ani daňová přiznání. Pokud vám chodí výplata na účet do banky, kde žádáte o půjčku, nemusí po vás banka chtít taktéž dokládat příjem.

Nebankovní půjčky

Toleranci ohledně vašeho příjmu najdete u nebankovních půjček. Nebankovní společnosti jsou si vědomy potřeby financovat žadatele, kteří mají problém s výší příjmu a připravili pro ně tento produkt nebankovních půjček bez doložení příjmu. Tolerance příjmu je však vykoupena zvýšenou úrokovou sazbou, se kterou je třeba počítat. Díky nedostatečnému příjmu klesá vaše bonita a ta je rozhodující nejen pro přiznání půjčky, ale výrazně ovlivňuje také podmínky půjčky a úrokovou sazbu, za kterou vám bude půjčka poskytnuta.

Půjčka před výplatou bez doložení příjmu

Snadnou variantou jak získat půjčku v případě, kdy se vám nedostává příjmu je půjčka před výplatou, která je dostupná také bez registru. Půjčka je omezena na několik tisíc korun, většinou 5000 až 10000 Kč. Splatnost je až 31 dní a je tedy určena na překlenutí krátké doby bez peněz. Tato půjčka není zrovna levnou záležitostí, ale nabízí dostupnost pro každého, kdo je schopen půjčku splatit.

Americká hypotéka se zástavou

Půjčka, kterou je zapotřebí zabezpečit zástavním právem k nemovitosti. Americká hypotéka je k nalezení u bank, tak i nebankovních společností a v případě dostatečné bonity vám může nabídnout i velmi výhodnou úrokovou sazbu. Je to z důvodu zajištění, kdy poskytovatel nese mnohem nižší riziko nesplacení půjčky. V případě, že půjčku nesplatíte, obdrží peníze z prodeje zastavené nemovitosti.

Družstevní záložny

Obdobu americké hypotéky nabízí také družstevní záložny, které nepožadují ručitele ani doložení příjmu či účelu. Je však nutné zastavit půjčku nemovitostí.

Nejlepší sjednání je online

Doporučený způsob jak získat půjčku bez doložení příjmu je pomocí online žádosti. Jednoduše zažádáte o půjčku přes internet a během několika okamžiků obdržíte reakci, zda vám půjčka byla schválena či nikoliv.

Procento schválení se liší podle toho, o jakou částku žádáte. V případě malých půjček před výplatou je schvalovatelnost vysoká, pokud potřebujete větší půjčku, úspěšnost klesá. Vše závisí na vaší celkové bonitě.

Konsolidace půjček

Sloučením všech dluhů ušetříte každý měsíc spoustu peněz.

Dostupné půjčky

Jaké existují půjčky a v čem jsou rozdílné?

Jak se dokládá příjem?

Příjem lze dokládat několika způsoby. Nejběžnější je to u zaměstnanců, kteří prokazují mzdu nebo plat na základě potvrzení o příjmu. Podnikatele a osoby samostatně výdělečně činné předkládají daňová přiznání, důchodci pak důchodový výměr. Mezi další varianty patří také sociální dávky a mateřská.

Vloženo: 11. 12. 2014

Aktualizováno: Zákon nyní ukládá poskytovatelům povinnost prověřovat úvěruschopnost žadatelů a jejich schopnost splácet půjčku.

(c) 2014 - 2017 Unipůjčky.cz
Kopírování autorských textů zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Kontakty | O nás | Mapa stránek
Neposkytujeme ani nezprostředkováváme půjčky ani jiné finanční produkty. Stránky obsahují marketingové prvky finančních společností.