Úvodní
stránka
Typy
půjček
Články
Registry
Finanční
rádce
Srovnání půjček
Konsolidace
půjček
Kreditní karta
Oddlužení
Poskytovatelé
Hypotéka
Unipůjčky.cz > Půjčky > Půjčka v akci

Půjčky v akci ihned s bonusem

Pokud vybíráte půjčku, jděte na to chytře. Prostudujte si vícero nabídek a zaměřte se také na akce, které jednotlivé půjčky nabízí. Ušetřit se dá dost peněz. Díky rostoucí konkurenci na trhu půjček se poskytovatelé půjček začali předhánět v akčních nabídkách a bonusech, které můžete ihned získat, pokud si sjednáte půjčku online.

Akce na půjčky

Vybírejte půjčky, které vám přinesou něco navíc, Sledujte akce, které jsou pravidelně vyhlašovány a ušetřete.

Půjčku můžete získat s výhodným bonusem. Nejčastěji bez poplatku, s nižší úrokovou sazbou nebo půjčku dokonce zcela zdarma. Sledovat akce se vyplatí, ale pozor, jsou časově omezené.Maximální
výše půjčky


Splatnost

Bez*
příjmu

Bez**
registru

Bez***
zástavy
Rychlá půjčka

Revoluční půjčka, která Vám najde vhodnou variantu. Peníze můžete mít na účtu do 10 minut.

4.500 Kč až 31 dní
ARA půjčka

Dostupná půjčka pro většinu žadatelů. Možná variantně i bez doložení příjmu a bez registrů.

300.000 Kč 12 až 72 měsíců
Zaplo

První půjčka zdarma, registry nemusí být překážkou. Prvotřídní služby a servis.

25.000 Kč až 30 dní
Everyday Plus

Flexibilní půjčka, kde jednou zažádáte a můžete opakovaně čerpat až 12.000 Kč. Nová forma půjčky na našem trhu.

35.000 Kč až 45 dní

REKLAMA

* Nevyžaduje vždy doložení příjmu.
** Záznam v registru nemusí být překážkou k získání půjčky
*** Půjčku není nutno zajistit zástavou nemovitosti
Vždy rozhoduje schopnost splácet půjčku

Půjčka 40000 Kč je nejčastější

Nejběžněji si lidé půjčují částky v desítkách tisíc korun. Půjčka 40000 Kč je tou nejčastější. Jedná se o oblíbenou půjčku, která má splátky, které zvládne splácet většina obyvatel. K této kategorii půjček v řádech desetitisíců se také pojí nejvíce akcí, bonusů a slev. Různí poskytovatelé nabízejí různé výhody, na vás je vybrat si tu, která vám nejvíce vyhovuje. Mějte však na paměti jestli akce není na úkor výhodnosti půjčky. Vždy porovnávejte také parametr RPSN, který vám řekne, o kolik celkově půjčku přeplatíte.

 • První půjčka zdarma

  Hitem je akce na půjčku před výplatou, která je určena všem, kteří žádají o půjčku poprvé. Můžete ji mít zcela zdarma, pokud ji řádně a včas splatíte. Nevýhodou je krátká splatnost a omezení půjčky do 5000 Kč.
 • Zajímavou časově omezenou nabídku najdeme také u Providentu, která nabízí půjčku úplně zadarmo na zkoušku - od 4000 do 80000 Kč. Pokud vám jejich půjčka nebude vyhovovat, můžete ji do 28 dní bez udání důvodů vrátit.

 • Akce vrácení úroků.

  Akce, kterou občas nabízí například Moneta Money Bank. Pokud budete řádně a včas splácet, každý rok vám bude snížena úroková sazba o 1 procento. Za včasné splácení vás odmění také půjčka Air Bank, která je k mání do 400 000 Kč. Odměnou vám bude lepší úroková sazba. Zde dojde k odpuštění poslední splátky. Tuto půjčku můžete ihned získat online bez poplatků za sjednání i za vedení půjčky. Možné je také předčasné splacení zdarma. Dalším poskytovatelem, který využívá akce ihned je půjčka Cetelem, kde vám vrátí aktuálně až 10 splátek a je bez poplatků.
 • Akční úroková sazba

  Dalším typem akce, které se hojně u půjček vyskytují je akční snížení úrokové sazby na předem stanovenou dobu. Například společnost Cofidis nabízí garantovaný úrok bez čekání na vrácení peněz za řádné splácení.
 • Odložení splátek

  Odložení splátek nalezneme u společnosti Home Credit. Pokud budete potřebovat, můžete si splátky odložit a to hned 4x.
 • Výhody a bonusy

  Často se také používají bonusy, které dostanete za online sjednání přes internet. Bonusem může být konkrétní věcný dárek, poukaz na dovolenou, kupón nebo sleva na zboží či službu. Variabilita marketingových pobídek je zde různorodá a často se váže k období, ve kterém platí. O prázdninách k dovoleným, ke konci roku pak má tématiku vánoční.

Půjčka v akci ihned online

Nejvíce akcí, které jsou zde zmiňovány se pojí k online sjednání. Zažádejte si o půjčku přes internet a nenechte si ujít výhody, které jednotlivé půjčky přináší.

Akce bývají často nabízeny pouze během konkrétního časového období. Většina z nich se také často opakuje. Využijte internetové srovnání půjček pro lepší orientaci na finančním trhu.

Konsolidace půjček

Sloučením všech dluhů ušetříte každý měsíc spoustu peněz.

Dostupné půjčky

Jaké existují půjčky a v čem jsou rozdílné?

Nebankovní půjčky

Na poli nebankovních půjček pro méně bonitnější klienty se akce moc nepoužívají. Jsou určeny specifickému segmentu žadatelů, kterým většina poskytovatelů půjčovat nechce, neboť mají špatnou bonitu a patří k rizikové skupině, kde dochází poměrně často k nesplácení půjček. O takovéto klienty zájem spíše není, natož aby se o ně poskytovatele přetahovali pomocí akcí a bonusů. Čím je vaše bonita lepší, tím více se o vás budou poskytovatele ucházet a nabízet vám lepší podmínky půjčky a další bonusy.

Vloženo: 24. 3. 2014

Upozorňujeme,
že akce a bonusy zde uváděné probíhaly v čase publikování tohoto článku a nemusí již být v platnosti.

(c) 2014 - 2017 Unipůjčky.cz
Kopírování autorských textů zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Kontakty | O nás | Mapa stránek
Neposkytujeme ani nezprostředkováváme půjčky ani jiné finanční produkty. Stránky obsahují marketingové prvky finančních společností.